TAZİMLER İNŞAAT

Hakkımızda

Vizyon - Misyon

 

Vizyonumuz

   İnşaat sektörünün deneyimli kuruluşlarından olan TAZİMLER İNŞAAT firması yaklaşık çeyrek asırdır tecrübe ve deneyime sahiptir. 1993’lü yıllarda Tazimler İnşaat olarak faaliyetlerine başlayan firmamız dinamik ve yenilikçi bir yapılanmanın da beraberinde kurucumuz Hakan TAZİM yönetiminde TAZİMLER İNŞAAT firması adını alarak sektörde var olmaya devam etmiştir.
Tazimler İnşaat, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
Tazimler İnşaat, Konut sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.
Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır.
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.


Misyonumuz

    Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, Sakarya inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.

    Standartları değiştiren proje anlayışıyla pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Tazimler İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasındadır.

   Tazimler İnşaat yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında.

 

 

Değerlerimiz:

TAZİMLER İNŞAAT geçmişten günümüze tüm faaliyetlerinde,

 

 

 

 

Tazimler İnşaat olarak geleceğimize değer veriyoruz. Gelin hep beraber geleceğimizi inşaa edelim.